Rahatarkuse mängud

Minuraha Raharalli

Minuraha saab mängida finantsharidust edendav mängu. Mänguga saavd testida oma finantstarkust ja samaaegselt ka õppida uusi teadmisi.

Enne mängu mängimist on soovituslik eelnevalt minuraha keskkonnaga tutvuda. Kui on soov kohe mängu mängima asuda siis keset mängu on samuti võimalik vajutada nupule "Spikker" ja sealt edasi minna "loe blogist". Nupp suunab õiges suunas vastuse edukaks leidmiseks. Vajutades "loe blogist" mängu aja pärast muretsema ei pea! Samal ajal kui blogi loed läheb mäng pausile.

Mängu jaoks midagi tõmbama ei pea ja mäng on mängitav otse minuraha veebist.

Mängu saab mängida SIIN

 

Rahatarkuse viktoriinid

Kahoot! keskkonnas rahatarkuse viktoriinid

Cashflow

Arenda oma investeerimisstrateegiat kasutades kinnisvara, ettevõtlust, väärtpabereid ja väärismetalle. Sinu ülesanne on vabaneda üheksast viieni tööst ning lahkuda oravarattast kiirteele.        

Osta kokku kinnisvara, kauple aktsiatega, valmistu turu muutusteks ja jõua enne oma sõpru kiirteele kus tegelik suur raha liigub! Arenda ja testi strateegiaid varade kogumiseks ja kohustuste vähendamiseks ning pane raha enda eest tööle! Õpi kohanema turu muutustega, saa hakkama halbade üürnike tekitatud kahjuga ning sellega, et isegi emake loodus töötab Sinu vastu.        

Hoidu halbadest investeeringutest, ebavajalike asjade ostmisest, ahnetest perekonnaliikmetest ning ebaausatest äripartneritest. Sa ei õpi ainult seda kuidas toimivad varad ja kohustused, vaid ka seda kuidas Sina ise investorina käitud.

Monopoly

Monopoly on üks maailma kõige populaarsemaid ärimänge kogu perele. Sinu ülesandeks mängus on müüa, osta ja rentida kinnisvara ning saada kõige rikkamaks.

Hotellimagnaat

Hakka tõeliseks kinnisvaraarendajaks ! Ehita hotelle, võta vastu külalisi ning pumpa nad hiljem hiiglaslike arvetega rahast tühjaks! Võidab mängija, kes viimasena mängu jääb.

Catan

Catan on muistsetes kaartides mainitud oivaline maa. Mängijad on kolonisaatorid, kes on leidnud peale kauakestvaid otsinguid Katani viljaka maa ja hakkavad seda austama väikeriikidega Katan koosneb viiest erinevast maastikualast, mis toodavad erinevat saaki. Mängu käigus mängijad saavad kauplemiseks väärtusliku saaki ja ehitavad väikeriigi tänavaid, külasid ja linnu. Saak oleneb nii maaväljast kuhu iga mängija on ehitanud oma küla, kui ka kahe täringuga visatud arvust. Mängija kes esimesena kogub kümme võidupunkti on mängu võitja ja Katani valitseja.

Cashy rahamäng

Cashy on veebipõhine rahamäng, kus võistled sõpradega, kes suudab enim kasvatada enda varasid, püsides samal ajal õnnelik.

Viimati uuendatud 26. veebruar 2024