Prindi see leht

Finantsaabits ilmus tasuta e-raamatuna

Tänavu jaanuaris trükist ilmunud rahaasjade korraldamist selgitav Finantsaabits on nüüd kättesaadav ka tasuta e-raamatuna.
Kui seni oli Finantsaabits trükisena kättesaadav kõigis koolides ja suuremates raamatukogudes üle Eesti , siis nüüd saab esmakordselt käsiraamatut tasuta lugeda ka e-raamatuna. E-raamat on saadaval Elioni Digikogus ja Apollo e-poes rahvusvahelise standardformaadina (.epub), mida on võimalik lugeda erinevate lugemiseadmete abil (e-luger, tahvelarvuti, nutitelefon, arvuti). Samuti on võimalik Finantsaabitsat lugeda iPadil.
 
Finantsaabits ilmus Finantsinspektsiooni tarbijaveebi minuraha.ee ja NASDAQ OMX Tallinna börsi investorharidusprogrammi ühisprojektina, mille eesmärk on finantskirjaoskuse edendamine Eestis. Raamatu väljaandmist toetas Haridus- ja Teadusministeerium.

Finantsaabits sobib lugemiseks igaühele, kes soovib algteadmisi või lisainfot oma isiklike rahaasjade arukamaks korraldamiseks. Ajakirjanik Villu Zirnaski poolt tarbijaveebi minuraha.ee ja Tallinna börsi materjalide põhjal koostatud tekstid on piisavalt lihtsad ka koolitunnis kasutamiseks. Raamatu lugemise ja materjali omandamise teevad käepäraseks elulised näited ja meelespead.

Raamat on jaotatud järgmisteks peatükkideks:
1. Raha ja rahaasjade planeerimine
2. Igapäevased pangateenused
3. Finantsmatemaatika
4. Säästmine ja investeerimine
5. Pensionid
6. Laenamine
7. Kindlustamine
 
E-raamatu saad tasuta alla laadida Digikogust ja Apollo raamatupoe e-poest.

iPadile sobiva e-raamatu saad alla laadida siit.